Przedszkole Ożarów

Publiczne Przedszkole Europejskie V

zlokalizowane jest na nowo powstałym osiedlu mieszkalnym w Ożarowie Mazowieckim.

Przedszkole cechuje nowoczesna architektura. Sale przedszkola są klimatyzowane, przestronne i bogato wyposażone w zabawki i pomoce edukacyjne. Tak funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń pozwala rozwijać się pociechom w bezpiecznym i wspierającym środowisku edukacyjnym.

KREATYWNA EDUKACJA

Misją naszej kadry specjalistów jest

zapewnienie wartościowej edukacji opartej na podstawie programowej,

zapewnienie wspólnej zabawy z rówieśnikami oraz wspomaganie indywidualnego rozwoju dzieci według ich potrzeb i możliwości. Czas spędzony w przedszkolu, to zabawa i zajęcia, dzięki którym dzieci będą mogły eksplorować świat, wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i poczuciu swojej wyjątkowości, odnajdywać swoją indywidualność i uczyć się współpracy w grupie. Przedszkole wdraża twórcze i aktywizujące metody pracy z dziećmi. Organizujemy wiele ciekawych wydarzeń i dni tematycznych, dzięki czemu dzieci poznają świat, jego kulturę i zwyczaje.

KADRA PEDAGODICZNA

Nasi nauczyciele to

wykwalifikowana kadra pedagogiczna,

którą w codziennej pracy wspiera logopeda, pedagog specjalny i psycholog. Współdziałanie specjalistów pozwala na uwzględnienie indywidualnych potrzeb edukacyjnych i rozwojowych wychowanków oraz efektywnie wspierać ich w rozwoju.

Skontaktuj się z Nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przedszkole Europejskie V – Ożarów Mazowiecki
ul. Kazimierza Kamińskiego 20a