Przedszkole Mokotów

Publiczne Przedszkole IV

znajduje się w centrum Mokotowa

Przedszkole mieści się w biznesowym centrum Mokotowa w ekobudynku Adgar Bit. Przestronne sale, nowoczesna infrastruktura, doświadczony zespół pedagogów, własny plac zabaw oraz innowacyjne pomoce dydaktyczne to nasze plusy. Dla rodziców oferujemy bezpłatny parking (30 minut gratis).

KREATYWNA EDUKACJA

Nauczanie w ramach podstawy programowej wzbogacone jest

o szeroką ofertę zajęć dodatkowych

Zapewniamy działania twórcze w sferze plastycznej, muzycznej, teatralnej i kulinarnej, opiekę specjalistów oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Chcemy, aby nasze dzieci w przyszłości były otwarte, śmiałe i ciekawe świata oraz aby prowadziły zdrowy styl życia. Pamiętamy również, że czas dzieciństwa to czas zabawy. Zapewnienie dzieciom radosnego dzieciństwa i pobudzanie ich ciekawości świata jest naszym zadaniem, które realizujemy każdego dnia.

KREATYWNA EDUKACJA

Nauczanie w ramach podstawy programowej wzbogacone jest

o szeroką ofertę zajęć dodatkowych

Posiłki komponowane są z dbałością o zbilansowaną dietę dla dzieci w wieku 3-6 lat według wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia. Przygotowywane są z wysokiej jakości produktów, bez dodatku wzmacniaczy smaku, z ograniczeniem zużycia soli, cukru oraz tłuszczu dzięki wykorzystaniu technik kulinarnych w piecu konwekcyjno – parowym. Dodatkowo ograniczamy spożywanie mięsa na korzyść warzyw, owoców i strączków i proponujemy jeden dzień w tygodniu z kuchnią wegetariańską.

KADRA PEDAGODICZNA

Wszyscy nauczyciele mają wykształcenie pedagogiczne

o specjalności wychowanie przedszkolne

Ponadto biorą udział w licznych kursach kwalifikacyjnych, doskonalących oraz metodycznych. Najważniejsze jest to, że kochają pracę z dziećmi i posiadają predyspozycje do wykonywanego zawodu. Ideą przewodnią pracy naszych nauczycieli jest przede wszystkim poszanowanie godności dziecka, umiejętność współdziałania z dzieckiem, motywacja i zaspokajanie jego indywidualnych potrzeb.

Naszym zadaniem jest znalezienie drogi do każdego dziecka w trakcie zajęć, pobudzanie jego zainteresowań i możliwości intelektualnych.

POZYTWYNE OPINIE

Przedszkole Europejskie IV

cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców

o czym świadczą liczne opinie wystawione na facebookowej stronie Przedszkole Europejskie Mokotów.

Przedszkole europejskie mokotów warszawa

Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola

Skontaktuj się z Nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przedszkole czynne jest przez cały rok kalendarzowy w godzinach 7.00 do 17:00.

Przedszkole Europejskie IV – Mokotów
ul. Konstruktorska 11